Dani Olmo strzelił zwycięskiego gola w swoim debiutanckim meczu dla Barçy

3
Przyćmił Lewandowskiego. W Hiszpanii piszą tylko o nim. (zdjęcie: Dani Olmo, x)

Epicka historia z rejestracją pomocnika Daniego Olmo w Barcelonie w trakcie bieżącego tygodnia dobiegła końca: klub mógł uwzględnić zawodnika w formularzu zgłoszeniowym na sezon i na mecz La Liga z Rayo Vallecano.

Jak się okazało, występ Olmo był jednym z najważniejszych momentów jego debiutanckiego meczu.

26-letni ofensywny pomocnik wszedł na boisko tuż po przerwie z wynikiem 1:0 na korzyść Rayo Vallecano.

W połowie drugiej połowy Pedri wyrównał wynik. A bliżej końcowego gwizdka Dani Olmo strzelił zwycięskiego gola i zagwarantował swojej nowej drużynie trzy punkty.

CZYTAJ: Talent Barcelony już nie zagra w tym sezonie z powodu kontuzji

Dani Olmo strzela gola w swoim debiucie w barwach Barcelony!

Podopieczni Hansiego Flicka pokonali Rayo Vallecano i po trzech kolejkach są jedyną drużyną w La Liga z kompletem punktów na swoim koncie.

CZYTAJ: Ronaldo chce zmiany trenera w Al-Nassr. Sugeruje, aby klub zaprosił legendę