Dlatego Ronaldo pozostał na ławce

6
Czy Ronaldo zastanawiał się, co będzie miał na niedzielny obiad?

Wyjaśnienie Erika Ten Haga jest prawie niewiarygodne.

Cristiano Ronaldo siedział na ławce przez cały mecz w niedzielnym wygranym 6:3 meczu z Manchesterem City. Erik ten Hag wyjaśnił, dlaczego najlepiej opłacany zawodnik klubu pozostaje niewykorzystaną rezerwą.

Wyjaśnienie udzielone przez Ten Hag było dziwnego rodzaju (zdjęcie: united, twitter)

Ten Hag powiedział dziennikarzom po meczu:

„Nie zrobiłem tego z szacunku dla Cristiano i jego wspaniałej kariery. Drugą rzeczą była przewaga, mogłem wprowadzić Anthony’ego Martiala, który potrzebuje minut, ale nie chcę tak stawiać sprawy.”

Martial strzelił dwa późne gole pocieszenia dla Manchester United po tym, jak został zmieniony.

Ale wydaje się, że Ten Hag może mieć trochę za duży szacunek dla kariery Ronaldo. Portugalska supergwiazda rozpoczęła w tym sezonie tylko jeden mecz w Premier League.

Czytaj: Ronaldo nie odrzucił oferty z Arabii Saudyjskiej! Oto kulisy rozmów

Kiedy Manchester United stracili cztery gole w pierwszej połowie, a kilku kibiców United wróciło do domu w trakcie pierwszej przerwy, Ten Hag postanowił oszczędzić „kruchego” pięciokrotnego zdobywcę Złotej Piłki. Niesamowite.