Dobry występ Polaków! Bryl i Łosiak na 4. miejscu w Beach Pro Tour Elite16

2
Bartosz Łosiak i Michał Bryl zajmują 4 miejsce w BeachProTour Elite16 Doha! Polska para przegrała brąz po zaciętej walce z włoskim duetem Ranghieri/Carambula. Zdjęcie: POLSKA SIATKÓWKA/Twitter

Siatkarze plażowi Bartosz Łosiak i Michał Bryl zajęli czwarte miejsce w turnieju Beach Pro Tour Elite16 – Doha, który oficjalnie otworzył sezon 2023. Polska para przegrała 2:0 w meczu o brązowy medal po zaciętym pojedynku z Alexem Ranghieri i Adrianem Carambulą z Włoch.

W meczu o brązowy medal Polacy zmierzyli się z włoskim duetem Ranghieri/Carambula. Rywalizowali ze sobą już wcześniej w sezonie w fazie grupowej turnieju finałowego, w którym Polacy zwyciężyli po trzech setach.

Czytaj: Chaos związany z Dolbergiem trwa

Rywalizacja od samego początku była zacięta. Polacy próbowali zdobyć przewagę, jednak Włosi szybko podnieśli się z niepowodzeń. W obu setach wynik był wyrównany, a obie strony walczyły o każdy punkt. Ostatecznie lepsi okazali się Włosi i Polacy zajęli 4 miejsce w Beach Pro Tour Elite16 w Doha.

Czytaj: Znamy skład kadry polskich skoczków na zawody Pucharu Świata w Lake Placid