Drugi gol Michała Skórasia w Lidze Konferencji Europy

5
Michał Skóraś strzela gola w meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. (zdjęcie: Lech Poznań - Aktualności, x)

Michał Skóraś zapisał się na liście strzelców w meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Konferencji Europy pomiędzy Club Brugge KV, a Molde FK.

W czwartek Club Brugge zmierzył się z Molde w ramach rewanżu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Pierwsze spotkanie między zespołami zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść norweskiej drużyny.

Zespół Polaka wygrał 3:0 i dzięki temu mimo przegranej w pierwszym spotkaniu 1:2 awansował do ćwierćfinału LKE.

Skóraś do bramki trafił w 70 minucie. Był to dla niego drugi gol w tych rozgrywkach.

CZYTAJ: Lewandowski ogłasza przyszłą decyzję

Na boisku zameldował się w 67 minucie, wchodząc za Andreasa Skova Olsena, a zatem po dosłownie kilkudziesięciu sekundach odwdzięczył się trenerowi golem.

Tuż po ostatnim gwizdku zawodnicy belgijskiego klubu podziękowali fanom za doping. Wspólne świętowanie poprowadził wspomniany Skóraś.

24-latek złapał za megafon i razem z kibicami wykrzyczał klubowe przyśpiewki. Nagranie z całego zdarzenia zostało opublikowane na oficjalnym profilu Clubu Brugge.

CZYTAJ: Napastnik Barcelony wrócił do formy przed meczem z Atlético Madryt