Drugi sukces Motty. Juventus pokonuje swojego drugiego przeciwnika z rzędu

2
Juventus z kolejnym zwycięstwem w lidze, dalej bez straty gola! (zdjęcie: afc ajax, x)

Wczoraj odbył się mecz drugiej rundy Serie A, w którym Juventus grał na wyjeździe z Hellas Weroną. Turyńczycy po raz kolejny zapewnili sobie przekonujące zwycięstwo, wygrywając 3-0.

Serbski napastnik Dušan Vlahović otworzył wynik w 28. minucie, wykorzystując błąd defensywny Hellas Werony i pokonując bramkarza z 11 metrów. Jedenaście minut później, 21-letni debiutujący prawy obrońca Nicolò Savona strzelił gola głową, zdobywając swojego pierwszego gola w Serie A.

To drugi mecz z rzędu, w którym piłkarz Juventusu strzelił gola w swoim debiucie w Serie A. W pierwszej rundzie do siatki trafił Samuel Mbangula. Co ciekawe, Mbangula asystował wczoraj Savonie.

Vlahović przypieczętował zwycięstwo, zamieniając rzut karny w 53. minucie.

CZYTAJ: Cristiano Ronaldo podzielił się swoimi przemyśleniami na temat zakończenia kariery

To drugi mecz z rzędu, w którym Juventus wygrał 3-0. W poprzednim meczu pokonali nowicjusza w Serie A, Como, tym samym wynikiem. To idealny początek dla nowego trenera Thiago Motty.

Juventus zmierzy się z Romą w trzeciej rundzie, a mecz zaplanowano na niedzielę, 1 września.

CZYTAJ: Juventus wzmocnił swój skład zawodnikiem z Fiorentiny