Polska wygrywa z Czarnogórą 2:1

7
Polska wygrywa z Czarnogórą 2:1; zdjęcie: Łączy nas piłka: Twitter

Reprezentacja Polski do lat 21 prowadzona przez Michała Probierza pokonała w meczu towarzyskim rówieśników z Czarnogóry 2:1.

Mecz wyjazdowy z Czarnogórą to drugie spotkanie Biało-Czerwonych podczas czerwcowego zgrupowania.

Kilka dni czemu Polacy zmierzyli się z Finlandią. W meczu tym udało się jedynie zremisować 1:1 w ostatnich sekundach meczu. Na Michała Probierza spadła duża krytyka.

Przeczytaj: Francja na drodze do Mistrzostw Europy pokonuje Grecję

Polska U-21 nie wystąpi w tegorocznych młodzieżowych mistrzostwach Europy. Biało-Czerwoni przygotowują się do rywalizacji w eliminacjach do mistrzostw świata w 2025 roku. Polska trafiła do grupy z Niemcami, Izraelem, Bułgarią, Kosowem i Estonią.

Pierwszy mecz zagramy we wrześniu z Kosowem.

Niestety nadal daleko nam do dobrej formy, ale poniedziałkowe spotkanie z Czarnogórą może być światełkiem w tunelu. Mecz zaczął się źle dla Polski. Już w 6 minucie naszego bramkarza pokonał Nikola Janjić.

Przeczytaj: Małgorzata Ciężkowska i Urszula Łunio wygrywają Turniej Orlen Beach Volley Tour

Na szczęście Biało-Czerwoni bardzo szybko odpowiedzieli. Drogę do siatki w 14 minucie znalazł Szymon Włodarczyk z Górnika Zabrze.

W 79 minucie Włodarczyk strzelił jeszcze jednego gola i dał nam prowadzenie.