Ronaldo strzelił dwie bramki, gdy Portugalia pokonała Irlandię w meczu towarzyskim

7
Rośnie forma Cristiano Ronaldo przed Euro 2024. Dwie bramki gwiazdy reprezentacji Portugalii w meczu towarzyskim. (zdjęcie: Cristiano Ronaldo, x)

We wtorek 11 czerwca, Portugalia rozegrała towarzyski mecz z Irlandią w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy.

João Félix otworzył wynik na początku meczu po asyście Bruno Fernandesa. Portugalia dominowała na boisku, ale w pierwszej połowie nie była w stanie zdobyć więcej bramek.

Po przerwie obowiązki przejął Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w 50. minucie podwoił prowadzenie swojej drużyny, a dziesięć minut później podwyższył na 3:0.

Na kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, Portugalia rozgromiła Irlandię 3:0. 18 czerwca Portugalia swój pierwszy mecz w turnieju rozegra z Czechami.

CZYTAJ: Komiczny upadek zawodnika reprezentacji Polski w meczu z Turcją. Śmieje się z niego cały świat.