Spektakularne zwycięstwo Juventusu w pierwszym meczu pod okiem nowego trenera

4
Juventus wygrał z Como w pierwszej kolejce Serie A. (zdjęcie: Giannessi De Laurentiis VII, x)

W pierwszej rundzie sezonu Serie A 2024/25, Juventus zmierzył się z nowicjuszem Serie A, Como. Mecz odbył się w poniedziałek, 19 sierpnia.

Juventus zaprezentował imponującą grę w pierwszej połowie, dominując na boisku i tworząc wiele okazji do zdobycia gola. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 23. minucie, a tuż przed przerwą podwoili przewagę.

CZYTAJ: Obrońca AC Milanu przejdzie na wypożyczenie do Juventusu

Zaraz po przerwie Juventus strzelił trzeciego gola, jednak sędzia nie uznał spalonego. Zespół Turynu utrzymywał spokój przez cały mecz i w doliczonym czasie gry zdobył trzeciego gola.

Ostatecznie Juventus odniósł imponujące zwycięstwo 3:0 nad Como. Warto zauważyć, że był to pierwszy mecz „Starej Damy” pod wodzą nowego trenera Thiago Motty.

CZYTAJ: Thiago Motta ostatecznie rozstrzygnął kwestię przyszłości Chiesy w Juventusie