Tuchel odpowiedział, czy martwi się o swoją przyszłość w Bayernie

4
Bayern przegrał pierwszy mecz w 1/8 finału Ligi Mistrzów po raz pierwszy od 11 sezonów! (zdjęcie: bayern, twitter)

Główny trener Bayernu Monachium, Thomas Tuchel, oświadczył, że nie martwi się o swoją przyszłość w klubie po niespodziewanej porażce z Lazio (0:1) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Lazio pokonało Bayern Monachium.

Piłkarze Bayernu nie oddali w tym spotkaniu żadnego celnego strzału, choć próbowali aż 17 razy!

Jesteśmy rozczarowani i wściekli z powodu porażki. Uważam, że przegraliśmy ten mecz; nie jestem pewien, czy Lazio go wygrało. W pierwszej połowie graliśmy lepiej, ale po przerwie straciliśmy naszą tożsamość. Nie wiem dlaczego. Stało się tak dlatego, że prosiliśmy zespół o utrzymanie intensywności i odważniejsze działanie. Ostatecznie nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału, a przy takim występie zwycięstwo jest oczywiście niemożliwe. Czy martwię się o swoją przyszłość w klubie? Nie” – cytuje Tuchela Sky Sports.

CZYTAJ: Były trener Bayernu Monachium może latem ponownie objąć stery klubu

Do plotek o możliwej rezygnacji Tuchela odniósł się także dyrektor sportowy Bayernu Monachium, Christian Fröind.

„Oczywiście Tuchel zmaga się z sytuacją, która jest dla nas wszystkich wyzwaniem. Naszym celem jest wspólne przezwyciężenie tej sytuacji. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku”.

Warto przypomnieć, że w weekend w Bundeslidze, Bayern Monachium w wyścigu o mistrzostwo doznał kluczowej porażki 0:3 z Bayerem Leverkusen. Podopieczni Tuchela tracą do lidera już 5 punktów.

CZYTAJ: Leroy Sané zniszczył kamerę. Gwiazda Bayernu Monachium nie wytrzymała po porażce