Wiadomo, co Vinicius Júnior powiedział Koke w trakcie meczu

4
W trakcie meczu doszło do starcia pomiędzy Viniciusem Júniorem a Koke. (zdjęcie: Atletico Universe, x)

Wczoraj Real Madryt i Atlético Madryt zremisowały 1:1 w derbach, w ramach 8. kolejki La Liga. Jednym z najważniejszych momentów meczu była ostra wymiana zdań między Viníciusem Júniorem a kapitanem Atlético Madryt, Koke. Dziś ujawniono, co powiedział brazylijski zawodnik podczas sprzeczki.

Według Movistar, Vinícius zwrócił uwagę na dwie porażki Atlético w finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt w swoich uwagach do Koke.

„Ja mam dwie Ligi Mistrzów, a Ty nie masz nic! Przegrałeś dwa finały, ja wygrałem dwa. Przegrałeś, bo jesteś słaby, ale ja gram tutaj, w Realu Madryt” – miał powiedzieć Vinícius.

CZYTAJ: „Zasłużyliśmy na remis”. Trener Atletico o meczu z Realem Madryt

Kibice Atlético obrzucili bramkarza Realu Madryt Thibauta Courtoisa obelgami i rzucali w niego przedmiotami z trybun, co spowodowało przerwanie meczu na 20 minut.

CZYTAJ: Wiadomo, co kibice Atlético Madryt krzyczeli do Thibauta Courtoisa