Dublet Viniciusa pomógł Realowi Madryt pokonać Deportivo Alaves

4
Porażająca oferta dla Viníciusa Júniora. „Największa w historii sportu”. (zdjęcie: UnitedReds, x)

W meczu 36. rundy hiszpańskiej La Liga, Real Madryt podejmował na własnym stadionie Deportivo Alaves.

Już pierwsza połowa meczu rozstrzygnęła się zdecydowanie na korzyść „Los Blancos”. W dziesiątej minucie Jude Bellingham strzelił gola, a po 17 minutach Vinicius podwoił przewagę gospodarzy. W doliczonym czasie pierwszej połowy Federico Valverde podwyższył na 3:0.

CZYTAJ: Złota Piłka 2020 trafi do Roberta Lewandowskiego?

Po przerwie Real nadal potwierdzał swoją dominację na boisku i zdobył jeszcze dwa gole. Vinicius, wspomagany przez Bellinghama, strzelił drugiego gola w 70. minucie, a Arda Güler przypieczętował mecz w 81. minucie.

Real Madryt zapewnił sobie kolejny triumf w La Liga, zdobywając 93 punkty po 36 rundach.

CZYTAJ: Bramkarz Realu Madryt podpisze kontrakt z klubem do 2029 roku