Co dzisiaj na obiad? Rozwiąż zagadkę Igi Świątek

3

Iga Świątek awansowała do 3. rundy wielkoszlemowego Australian Open. Po wygranym pojedynku była w tak dobrym humorze, że wzięła marker i napisała na kamerze zagadkę dla fanów. „Dzisiaj sushi czy stek?” – zgadniecie, co dzisiaj na obiad zje Iga Świątek?

Iga Świątek w 3. rundzie Australian Open

Iga Świątek pokonała Camilę Osorio bez straty seta (6:2, 6:3) i awansowała do 3. rundy Australian Open. Tym razem obyło się bez większych problemów, z jakimi borykała się Polaka w drugim secie spotkania 1. rundy, gdzie walczyła o utrzymanie seta. Kolejną rywalką Świątek będzie Cristina Busca. Hiszpańska tenisistka, która dostała się do turnieju po rozegraniu kwalifikacji, a w swoim meczu 2. rundy pokonała Kanadyjkę Biancę Andreescu 2:1 w setach.

Po wygranej Iga Świątek dzieli się z kibicami zagadką. Rozwiążesz ją?

Od pewnego czasu stało się tradycją, że po zwycięskich meczach Iga Świątek chwyta za marker i pisze krótkie komunikaty na jednej z kamer telewizyjnych transmitujących mecz. Zazwyczaj są to słowa uznania lub podziękowania dla sztabu szkoleniowego Polki, lub jej kibiców, czy też apel o zaprzestanie wojny na Ukrainie. Tym razem Polka pozwoliła sobie na odrobinę zabawy i zadała kibicom pytanie. „Dzisiaj sushi czy stek?” – napisała Świątek na kamerze. Zgadniecie, co Iga Świątek zje dziś na obiad? Odpowiedzcie teraz na zagadkę w myślach, ponieważ w następnym akapicie zdradzimy, co Świątek spożyje na obiad.

Świątek zdradza rozwiązanie zagadki

Zagadka Igi Świątek szybko obiegła internet. Udostępniono ją nawet na oficjalnych profilach turnieju Australian Open. Sama Świątek zdradziła rozwiązanie w wywiadzie dla Eurosportu. Najpierw stwierdziła, że jeden z wymienionych wariantów raczej będzie musiała sobie odpuścić. Potem dodała, że ostatnio przesadziła z ilością spożywania sushi, więc dzisiaj zje coś innego.

Mecz 3. rundy Igi Świątek w piątek 20 stycznia. Trzymamy kciuki!