Kontuzja ścięgna podkolanowego Masona Mounta jest gorsza niż początkowo sądzono

6
Mason Mount; zdjęcie: United, Twitter

Manchester United obawia się, że Mason Mount może być wyłączony z gry dłużej niż początkowo oczekiwano z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, której nabawił się w meczu z Tottenhamem.

Wstępne testy wskazywały, że ich nowy nabytek może być wyłączony nawet przez sześć tygodni, co oznacza, że przegapi wizytę w Brighton po przerwie reprezentacyjnej i potencjalnie pierwszy mecz grupowy United w Lidze Mistrzów, a także dwa następne mecze z Nottingham Forest i Arsenalem.

Drużyna Ten Haga nieprzekonująco rozpoczęła sezon i będzie miała nadzieję na szybką poprawę wyników.

Przeczytaj: „Najseksowniejsza sportowczyni świata” wyzywa gwiazdę Man City Erlinga Haalanda do wyścigu na 400 metrów

Mieli szczęście, że wygrali swój pierwszy mecz w sezonie 1-0 z Wolves.

United przegrali w meczu ze Spurs, 2-0 dzięki napastnikowi Pepe Matara Sarra i samobójczej bramce Lisandro Martineza.

Menedżer pozostał pozytywnie nastawiony do swojej drużyny pomimo wyniku, ponieważ powiedział: „Występ w pierwszej połowie był bardzo dobry, ale musisz zrozumieć, że musisz strzelić gola” – podkreślił.

Ze względu na znaczenie pierwszego gola, zawodnicy muszą wziąć na siebie odpowiedzialność. Koncentracja, pasja i pragnienie w tym momencie, aby zachować przegląd i zdobyć pierwszą bramkę.

Przeczytaj: Trener Al Ittihad z Arabii Saudyjskiej narzeka na gwiazdę Realu Madryt

Chodzi o wiarę i wierzymy tym zawodnikom również ze względu na zeszły rok. Mogą strzelać gole”.

Manchester United zagra w sobotę przeciwko Nottingham Forest.