Legia zachowała szanse na awans do kolejnej rundy Ligi Konferencji Europy

3
Warszawska Legia uległa Molde FK 2-3 w pierwszym, wyjazdowym meczu 1/16 Ligi Konferencji Europy; zdjęcie: Transfery Piłkarskie: Twitter

Warszawska Legia uległa Molde FK 2-3 w pierwszym, wyjazdowym meczu 1/16 Ligi Konferencji Europy.

Do przerwy Legia przegrywała 0:3 na Aker Stadion. Najpierw dwie bramki zdobył Fredrik Gulbrandsen, a później bramkarza Kacpra Tobiasza pokonał Markus Andre Kaasa.

CZYTAJ: Legenda włoskiego klubu będzie kontynuowała karierę w lidze MLS

W drugiej połowie gole strzelili Josue i Rafał Augustyniak. Ostatecznie Norwegowie wygrali 3:2.

„Duża frustracja i bezradność. Ciężko się to oglądało z perspektywy ławki rezerwowych. Myślę, że zawodnicy na boisku też to czuli. Całe szczęście, że to dwumecz” – stwierdził Kapustka w wywiadzie dla TVP Sport.

W przerwie trener Legii Kosta Runjaic dokonał aż czterech zmian.

Na boisku pojawili się Kapustka i Augustyniak oraz Ryoya Morishita i Marco Burch. „Nie jestem od tego, żeby oceniać wybór pierwszego składu. Trener ma pole manewru.

CZYTAJ: Klub Premier League wydał pierwsze oświadczenie po hospitalizacji trenera

My jesteśmy od tego, żeby wykorzystywać swoje szanse. Każdy chce grać jak najlepiej i dać drużynie jak najwięcej. Jest rywalizacja i cała kadra daje z siebie maksa” – oświadczył Kapustka.