Polski duet Ratajski i Kciuk ustanowił rekord w Pucharze Świata w rzutkach

11
Kosmiczny występ Polaków. Litwini pokonani 1-4 przez Polaków, którzy ustanowili jedną z najwyższych średnich w historii tego turnieju. Świetny Ratajski, świetny Kciuk. (zdjęcie: pl.freepik.com)

Krzysztof Ratajski i Krzysztof Kciuk imponują w World Cup of Darts, pokonując Litwę 4:1 i ustanawiając nowy rekord najwyższej średniej w historii turnieju.

Krzysztof Ratajski i Krzysztof Kciuk kontynuowali imponującą passę w World Cup of Darts, zapewniając sobie miejsce w fazie pucharowej turnieju. W emocjonującym meczu z Portugalią, polski duet pokonał trudne wyzwanie i wygrał 4:3.

CZYTAJ: Reprezentacja Polski pokonała Argentynę 4:0 w starciu przed VNL na ORLEN Arena

Rekordowe osiągnięcie

W decydującym meczu fazy grupowej z Litwą, polska para zaczęła od mocnego uderzenia i pewnie utrzymała prowadzenie. Szybko złamali przeciwników, pokazując swoją waleczność. Po dwóch setach Ratajski i Kciuk mieli zadziwiającą średnią ponad 110!

Niezrażony polski duet kontynuował swoje znakomite występy, systematycznie podwyższając i tak już niezwykłą średnią. Podczas gdy Litwa zdołała wygrać pojedynczego seta, Ratajski i Kciuk szybko odzyskali siły i zapewnili sobie zwycięstwo końcowym wynikiem 4:1.

Ich niesamowita średnia 118.10 nie tylko zapewniła im miejsce w 1/8 finału turnieju, ale także ustanowiła nowy rekord najwyższej średniej w historii World Cup of Darts.

CZYTAJ: Włosi ogrywają Holendrów w meczu o trzecie miejsce Ligi Narodów