PSG zaprezentowało trzeci domowy strój na sezon 2024/25. (zdjęcie: b24, x)

Większość czołowych europejskich klubów już zaprezentowała wszystkie trzy stroje na obecny sezon, ale Paris Saint-Germain dopiero dziś ujawnił swój trzeci strój. Jednak fani zauważyli jeden uderzający szczegół.

Trzeci strój na sezon 2024/25 jest w przeważającej mierze różowy z czarnymi akcentami. Wizualnie bardzo przypomina strój Interu Miami, klubu, w którym obecnie gra były gwiazdor PSG Lionel Messi.

CZYTAJ: Stefano Pioli dokonał wyboru między Cristiano Ronaldo a Lionelem Messim

W środę PSG zapewniło sobie zwycięstwo 1:0 nad Gironą w swoim pierwszym meczu Ligi Mistrzów dzięki późnemu golowi. Zwycięstwo wyrwali w 90. minucie, po katastrofalnym błędzie Paulo Gazzanigi.

W 90. minucie Nuno Mendes wstrzelił piłkę z ostrego kąta w pole karne. Ta… przeleciała między nogami Gazzanigi i wpadła do bramki.

W weekend, PSG straciło punkty po raz pierwszy w tym sezonie Ligue 1, remisując tylko 1:1 z Reims. Ten wynik sprawił, że zespół Luisa Enrique ma 13 punktów, tyle samo co Olympique Marsylia i AS Monaco.

CZYTAJ: Wisła Kraków wygrała finałowy turniej Ligi Mistrzów w amp futbolu