Real Madryt po ciężkim boju zwycięża z Getafe

7
Marco Asensio; zdjęcie: Real Madrid Info: Twitter

Cztery dni po remisie 1:1 w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów z Manchesterem City, Królewscy świętowali pracowite zwycięstwo 1:0 (0:0) z Getafe FC.

Mistrz Hiszpanii, Real Madryt po raz kolejny zmagał się w Primera Division. Marco Asensio pokonał obrońców Getafe, zdobywając gola w 70 minucie.

Owacja na stojąco dla Marco Asensio na Santiago Bernabeu.

Podczas gdy zwycięzca Pucharu Świata 2014 Toni Kroos wszedł jako zmiennik w drugiej połowie w Realu, gracz niemieckiej reprezentacji narodowej, Antonio Rüdiger pozostał na ławce, aby zregenerować siły.

Zobacz jeszcze: Raphael Varane powraca do drużyny Erika ten Haga po długiej kontuzji

Jak wiadomo rewanż w Lidze Mistrzów odbędzie się w najbliższą środę w Manchesterze.

Tytuł ligowy wydaje się być zarezerwowany dla odwiecznych rywali Realu, FC Barcelony.

Katalończycy prowadzą w tabeli z jedenastoma punktami przewagi nad Realem i wciąż mają jedno spotkanie więcej do rozegrania. Atletico Madryt może wyprzedzić Real i ponownie zająć drugie miejsce w niedzielę dzięki wygranej z Elche FC.

Przeczytaj także: Prawdopodobna końcowa tabela Premier League według sztucznej inteligencji