Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała Bośnię i Hercegowinę 4:1

5
Cenne zwycięstwo polskich piłkarzy. (zdjęcie: Kuzyni, x)

W swoim pierwszym spotkaniu II rundy eliminacji do mistrzostw Europy, reprezentacja Polski do lat 17 pokonała Bośnię i Hercegowinę 4:1.

W pierwszym spotkaniu Biało-Czerwoni zmierzyli się z gospodarzami turnieju i nie mieli większych problemów z pokonaniem rówieśników z Bośni i Hercegowiny.

Polacy już w pierwszej minucie objęli prowadzenie po golu Mateusza Dziewiatkowskiego, a w 32. minucie Dragan Pejić doprowadził do wyrównania.

Przed przerwą kadra prowadzona przez Rafała Lasockiego ponownie wyszła na prowadzenie, a gola zdobył Michael Izunwanne. W drugiej części spotkania dublet ustrzelił Jakub Adkonis.

CZYTAJ: Zmiany w składzie reprezentacji Polski

Polacy podczas turnieju zmierzą się jeszcze z reprezentacją Czech i Białorusi.

Awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 20 maja – 5 czerwca na Cyprze uzyskają zwycięzcy grup oraz siedem najlepszych drużyn z drugich miejsc.

CZYTAJ: Czwarty trener Salernitany w tym sezonie Serie A