Zieliński z drugim trafieniem w Serie A

13
Inter pracuje nad pozyskaniem Piotra Zielińskiego z Napoli. (zdjęcie: FCB, X)

Piotr Zieliński strzelił gola w meczu 6. kolejki włoskiej ekstraklasy. Bramka polskiego pomocnika otworzyła wynik piłkarskiej rywalizacji, w której SSC Napoli pokonało Udinese Calcio 4:1.

Dziewiętnasta minuta okazała się szczęśliwa dla polskiego pomocnika, który otworzył wynik piłkarskiej rywalizacji z Udinese Calcio.

Polak pewnie wykorzystał rzut karny, strzelając drugiego gola w tym sezonie. Reprezentant Polski przebywał na boisku do 71 minuty.

Przeczytaj: Udany powrót polskiej tenisistki

Drugiego gola w meczu strzelił reprezentant Nigerii Victor Osimhen. Dla 24-letniego napastnika było to czwarte trafienie w bieżących rozgrywkach.

Napoli zdobywanie bramek kontynuowało w drugiej połowie.

Trzecie trafienie było dziełem gruzińskiego pomocnika Kvaratskhelii w 74. minucie.

Przyjezdni odpowiedzieli honorowym trafieniem Samardzicia w 81 minucie meczu.

Napoli odniosło trzecie zwycięstwo w sezonie i awansowało na piąte miejsce w ligowej tabeli. W najbliższej kolejce piłkarzy czeka trudny wyjazdowy mecz do sąsiada w tabeli US Lecce.

Przeczytaj: Barcelona oskarżona o podejrzenie przekupstwa