Polski napastnik szaleje w drugiej lidze włoskiej

12
Adrian Benedyczak strzela gola za golem na boiskach drugiej ligi włoskiej; zdjęcie: PSN Futbol: Twitter

Adrian Benedyczak strzela gola za golem na boiskach drugiej ligi włoskiej. Polski napastnik miał duży wpływ na wynik piłkarskiej rywalizacji w meczu AC Parmy z SSC Bari trafiając do bramki piąty raz w tym sezonie.

Gospodarze wygrali 2:1, odnosząc swoje piąte zwycięstwo w sezonie. Polski napastnik na boisku pojawił się w 74 minucie. Można powiedzieć, że w pełni wykorzystał swoją szansę, gdyż w 81 minucie meczu wpisał się na listę strzelców.

Strzelony gol ustalił wynik meczu 7. kolejki Serie B na 2:1 dla AC Parmy.

Przeczytaj: Zieliński z drugim trafieniem w Serie A

Wcześniej bramkę strzelił dla gospodarzy Paprtipilo w 14. minucie, a dla gości trafił Nasti tuż na początku drugiej połowy.

AC Parma po wywalczeniu kompletu punktów w ligowej tabeli plasuje się na pierwszym miejscu.

Po siedmiu rozegranych meczach gospodarze strzelili, najwięcej, bo 14 bramek, a pięć to dzieło polskiego napastnika.

Szansa na kolejnego gola będzie już w meczu 8. kolejki, kiedy to Parma na wyjeździe zmierzy się z Cremonese.

Przeczytaj: Milan depcze po piętach Interowi