Znakomite wieści dla Realu Madryt

11
Vinicius; zdjęcie: Brazylia Piłka nożna: Twitter

Real Madryt mierzy się z absencjami kilu istotnych zawodników. Jednak już niedługo do gry wróci piłkarz, który stanowi o sile ataku Królewskich. Vinicius Junior poinformował, że „jest gotowy”.

Real Madryt w ostatni weekend stracił pierwsze punkty w La Liga.

Królewscy musieli uznać wyższość Atletico w derbach Madrytu i przegrali 1:3. Ogromne błędy popełniała linia obrony Los Blancos, ale i ofensywa nie zagrała tak, jak powinna.

Przeczytaj: Czy Joao Cancelo na stałe przejdzie do Barcelony?

Siła ataku Królewskich może w najbliższym czasie zwiększyć się i to zdecydowsnie. Wszystko za sprawą powrotu,po niemal miesiącu nieobecności Viniciusa Juniora.

Czułem się dobrze. Bardzo się cieszę, że wracam po miesiącu. Wydaje się, że to krótki czas, ale dla mnie były to ciężkie dni pracy rano, po południu i w nocy, aby powrócić do mojej najlepszej wersji.

Brazylijczyk po tym, jak w meczu z Celtą Vigo zszedł z boiska już w 17 minucie, opuścił cztery spotkania. Na swoim koncie na Twitterze napastnik zgłosił gotowość do gry.

W tym sezonie 23-latek spędził na murawie tylko 179 minut i zdobył jedną bramkę. Reprezentant Canarinhos zapewne pojawi się w kadrze na środowe starcie z Las Palmas.

Przeczytaj: Victor Osimhen w styczniu przeniesie się do Saudi Pro League czy pozostanie w Europie?