Zrobił to jak Beckham

6
Czas zdobyć trochę wiarygodności. (zdjęcie: United, Twitter)

Oprócz Harry’ego Maguire’a, niewielu graczy Man United miało tyle problemów, co Anthony Martial. Francuz jest w klubie od 2015 roku. Imponujące samo w sobie, ale w okresie, który był co najmniej burzliwy, nie był szczególnie cierpliwy, gdy napastnik był kontuzjowany lub nie spisywał się w stosunku do ogromnych oczekiwań, jakie pokładano w nr 9, w największym klubie świata. Teraz nadszedł czas, aby dać 27-latkowi trochę wiary.

Ponieważ przeciwko Nottingham Forest wrócił Martial, był to pierwszy mecz od zwycięstwa 2:1 w derbach Manchesteru. W 73. minucie rewanżu półfinału Pucharu Ligi przeciwko Nottingham Forest, Francuz znalazł się we właściwym miejscu i posłał zablokowany strzał Rashforda do zamierzonego celu. Po pierwszym golu United w meczu, Fred wziął to za inspirację i trzy minuty później wyrównał wynik na 2:0.

Czytaj: Agent Marcela Sabitzera ostrzega Manchester United

To był 85. gol Martiala dla klubu. Piękny numer sam w sobie, jeszcze piękniejszy, gdy wiesz, że kopiuje ikonę Davida Beckhama.