Gwiazda Getafe Mason Greenwood zachwycał w meczu z Atletico Madryt

2
Getafe jest zachwycone Masonem Greenwoodem i jest gotowe rozmawiać z Manchesterem United w sprawie przedłużenia jego umowy wypożyczenia! (zdjęcie: mufcmpb, X)

Mason Greenwood z Getafe pokazał, że jest fantastycznym zawodnikiem w emocjonującym pojedynku z Atletico Madryt.

Mason Greenwood z Getafe pokazał swoje umiejętności i udowodnił, że jest fantastycznym graczem w ekscytującym pojedynku z Atletico Madryt, zdobywając pochwały od menadżera Jose Bordalasa. Getafe, historycznie walczący z Atletico Diego Simeone, dobrze się zaprezentował, zapewniając sobie dramatyczny powrót i zdobycie punktu na Civitas Metropolitano.

CZYTAJ: Manchester United wskazał supergwiazdę Barcelony na następcę Jadona Sancho

Pomimo straty 1:3 po czerwonej kartce Stefana Savica z Atletico w pierwszej połowie, Getafe odzyskało siły w końcówce meczu, a Greenwood, wypożyczony z Manchesteru United, odegrał kluczową rolę po prawej stronie ataku. Bordalas pochwalił znakomity występ Greenwooda, podkreślając zbiorowy wysiłek i odporność zespołu.

Los Colchoneros prowadzili jeszcze w 87. minucie 3:1, lecz w ostatnich minutach wypuścili zwycięstwo z rąk.

Bordalas wyraził swój podziw dla Greenwooda, stwierdzając: „Powiedziałem to od pierwszego dnia, kiedy przybył tutaj, jest fantastycznym graczem, który stopniowo osiągał swój najlepszy poziom. Potraktowaliśmy go naprawdę dobrze, a cały zespół rozegrał świetny mecz.”

Mecz, naznaczony odmową przyznania się przez Getafe do porażki nawet przy wyniku 1:3, pokazał ducha walki i determinację zespołu. Pomimo straconych bramek, Getafe wykazało się dominacją, a menadżer był dumny z tego, że zespół się nie poddał.

Okres wypożyczenia Masona Greenwooda do Getafe charakteryzuje się dobrymi występami, co skłoniło klub do chęci przedłużenia jego pobytu w Madrycie. Oczekuje się jednak, że Manchester United podejmie decyzję w sprawie przyszłości Greenwooda w nadchodzącym roku.

CZYTAJ: Barcelona i kilka innych europejskich klubów śledzi Masona Greenwooda

Manchester United otrzymał oferty od Realu Madryt i Barcelony za Masona Greenwooda. Śledzą go także PSG i Chelsea, ale hiszpańscy giganci jako pierwsi złożyli konkretne oferty.

Getafe, pod odnowionym przywództwem menedżera Jose Bordalasa, doświadczyło niezwykłej zmiany, ewoluując od pozycji zagrożonej spadkiem do rywalizacji w europejskich pucharach. Zespół podbudowany nową formą z optymizmem patrzy w nowy rok, a lokalne derby przeciwko Rayo Vallecano będą oznaczać powrót do ligowej rywalizacji.