Messi i Suarez uratowali zespół przed porażką w Pucharze Mistrzów CONCACAF

2
Lionel Messi najdroższym piłkarzem MLS. (zdjęcie: FCB Albiceleste, x)

W nocy z 7 na 8 marca Inter Miami rozegrał pierwszy mecz 1/8 finału Pucharu Mistrzów CONCACAF na wyjeździe z Nashville.

Już w 4. minucie Nashville objęło prowadzenie po precyzyjnym uderzeniu Jacoba Shaffelburga, a w 47. minucie kanadyjski napastnik strzelił drugiego gola.

CZYTAJ: Iga Świątek najlepszą tenisistką roku 2023 WTA

Inter Miami uniknął jednak porażki dzięki bramkom swoich gwiazd Lionela Messiego i Luisa Suareza. W 52. minucie argentyński napastnik zdobył bramkę po strzale spoza pola karnego, a w piątej minucie doliczonego czasu gry Urugwajczyk celnie skierował piłkę do bramki po podaniu od Sergio Busquetsa.

W kolejnym meczu, w ramach Pucharu Mistrzów CONCACAF, meksykańska drużyna Monterrey pokonała Cincinnati wynikiem 1:0.

Rewanż w Miami zaplanowano na noc z 13 na 14 marca.

CZYTAJ: 7 lat temu Barcelona dokonała szalonego powrotu w historii Ligi Mistrzów