Sadio Mané wysłał wiadomość do Cristiano Ronaldo po przeprowadzce do Al-Nassr

12
W ostatnim czasie piłka nożna w Arabii Saudyjskiej mocno się rozwija, ale czy wszystko można kupić za pieniądze? (zdjęcie: united will, twitter)

Sadio Mané skontaktował się z Cristiano Ronaldo po jego przejściu do Al-Nassr.

Sadio Mané został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Al-Nassr w czwartek. Jednak w czwartek ograniczył się do bycia kibicem klubu z Bliskiego Wschodu, ponieważ widział, jak jego kolega z drużyny Cristiano Ronaldo poprowadził drużynę do ćwierćfinału Arabskiego Pucharu Mistrzów Klubowych.

CZYTAJ: Sané odrzuca transfer do FC Barcelony

Kapitan Senegalu opuścił Bayern Monachium po tym, jak podpisał z nimi kontrakt dopiero latem ubiegłego roku. Niestabilność menedżerska i przepychanki w szatni przyćmiły jego czas w Niemczech. Teraz w Al-Nassr szuka nowego startu u boku Ronaldo.

W czwartek przeciwko egipskiej drużynie Zamalek SC, trener Luis Castro posadził go na ławce rezerwowych. Al-Nassr przegrywał w 53. minucie. Mané wszedł na boisko, ale nie potrafił zagwarantować prowadzenia swojemu zespołowi. Jednak w 87. minucie Ronaldo strzelił gola główką, aby wyrównać wynik 1:1.

Dzięki temu remisowi, Al-Nassr zakwalifikował się na drugie miejsce w grupie C za Al-Shabab i awansował do 1/4 finału Arabskiego Pucharu Mistrzów Klubowych. W niedzielę, w ćwierćfinale zmierzą się z marokańską drużyną Raja Casablanca.

CZYTAJ: Kolejna polska drużyna z awansem do III rundy eliminacji Ligi Konferencji

Mané był zachwycony grą Ronaldo, która stała się synonimem całej jego kariery. Na swoim koncie na Instagramie były zawodnik Liverpoolu napisał: „Gratuluję ci strzelenie tego gola Wielki Człowieku @cristiano!!! Dzięki, fani @alnassr, wsparcie było niesamowite.”

Wyrównujący gol Ronaldo dla Al-Nassr był 840. golem w jego znakomitej karierze. Portugalska legenda ma nadzieję na stworzenie dobrej chemii z Mané w atakujących obszarach w niedzielnym ćwierćfinale. Dopiero okaże się, jak ustawią się razem w ćwierćfinale Arabskiego Pucharu Mistrzów Klubowych.