7 lat temu Messi strzelił jednego z najsłynniejszych goli w karierze

1
Barcelona - Real 3:2. Wielki Messi w ostatniej minucie. (zdjęcie: Football__Tweet, x)

23 kwietnia 2017 roku, dokładnie siedem lat temu, legendarny Lionel Messi strzelił jednego ze swoich najsłynniejszych goli w swojej karierze.

W 33. kolejce La Liga sezonu 2016/17, Barcelona pokonała na Santiago Bernabéu Real Madryt wynikiem 3:2, a zwycięskiego gola Messi strzelił w 90. minucie.

CZYTAJ: Piłkarz Realu Madryt podjął decyzję dotyczącą swojej przyszłości w drużynie

Świętując zdobytą bramkę, Argentyńczyk podbiegł do kibiców Realu Madryt, zdjął koszulkę i demonstracyjnie ją im pokazał. Ta celebracja Messiego przeszła do historii.

Jednak to zwycięstwo nie pomogło Barcelonie wygrać La Ligi. Tytuł ostatecznie przypadł Realowi Madryt.

Przypominamy, że Messi w swojej karierze strzelił 26 goli przeciwko Realowi Madryt.

CZYTAJ: Rekordowa frekwencja w polskiej piłce nożnej: Ruch Chorzów vs. Widzew Łódź