Bayern wygrywa trzeci mecz w Lidze Mistrzów

7
Piłkarze Bayernu Monachium ograli w Turcji Galatasaray 3:1 w Lidze Mistrzów; zdjęcie: Samiyen Hells: Twitter

Bayern wygrał trzeci mecz w tej edycji Ligi Mistrzów. Thomas Tuchel i spółka ograli w Turcji Galatasaray 3:1 i są liderem tabeli grupy A.

Bayern każdy z dotychczasowych dwóch meczów grupowych Ligi Mistrzów, rozstrzygał na swoją korzyść różnicą jednej bramki.

W trzeciej kolejce naprzeciw mistrza Niemiec stanął Galatasaray. Turcy przegrywali już po ośmiu minutach po bramce Comana.

Przeczytaj: Onana i Maguire bohaterami Czerwonych Diabłów w meczu z Kopenhagą

Galatasaray do przerwy walczyło dizelnie i walczyło chcąc odrobić straty.

Ekipa ze Stambułu musiała się zadowolić jednym trafieniem, którego autorem był Icardi. Argentyńczyk dał Galatasaray remis 1:1. Jedna stracona bramka, to najmniejszy wymiar kary dla Bayernu, biorąc pod uwagę przebieg tej części meczu.

Po zmianie stron Galatasaray wciąż miało korzystny wynik. Na szczęście dla Bayernu nie zawiedli jego liderzy, czyli Harry Kane i Jamal Musiala.

W 73. minucie Anglik asystował Niemcowi.

Sześć minut później role się odwróciły i to Harry Kane zdobył bramkę po asyście kolegi, dzięki czemu Bayern ograł Galatasaray 3:1 i ma komplet dziewięciu punktów w tabeli grupy A Ligi Mistrzów.

Przeczytaj: Chelsea rywalizuje z Barceloną o napastnika Athletic Bilbao