Carlo Ancelotti rozczarowany słabym występem Realu Madryt w meczu z Gironą

15
Taty Castellanos strzelił cztery gole Realowi Madryt; zdjęcie: Transfery Piłkarskie: Twitter

Seria czterech zwycięstw Realu Madryt dobiegła końca we wtorkowy wieczór, gdy zainspirowana przez Gusta Castellanos Girona zapewniła sobie trzy punkty w meczu z aktualnymi mistrzami La Liga, dzięki zwycięstwu 4-2.

Castellanos strzelił wszystkie cztery gole dla katalońskiej drużyny, w meczu z Realem. Los Blancos strzelili dwie bramki pocieszenia, które zdobyli Vinicius Junior i Lucas Vazquez.

Przemawiając po meczu, Carlo Ancelotti był sfrustrowany grą swojej drużyny, wyjaśniając, że czuł, że zbyt łatwo zostali zdominowani przez Gironę.

Zobacz jeszcze: Barcelona podpisuje umowę o finansowaniu Espai Barca

Brakowało nam siły i zaangażowania bez piłki, a wyszliśmy z przejść. Ciężar gry był dobry z piłką, ale bez niej zostawiliśmy zbyt dużo miejsca, przez co przeciwnicy zdobyli dwie bramki w pierwszych dwóch atakach.

Ancelotti ubolewał również nad momentem hat-tricka Castellanosa, który nastąpił mniej niż 60 sekund po rozpoczęciu drugiej połowy.

„3:1 w pierwszej minucie drugiej połowy podcięło nam nogi. Jesteśmy bardzo zranieni, oczywiście, ale teraz musimy szybko wstać, ponieważ wciąż mamy wszystko do stracenia. Wstaniemy”.

Real Madryt podejmie Almerię w sobotę, a pierwszy mecz półfinału Ligi Mistrzów z Manchesterem City odbędzie się zaledwie za dwa tygodnie.

Carlo Ancelotti mierzył się z 27 klubami w La Liga i pokonał 26. Tylko jeden klub pozostaje niepokonany przez Włocha; Girona.

Przeczytaj także: Czy belgijska gwiazda trafi do Bayernu Monachium?

Ancelotti wie, że nie może sobie pozwolić na powtórkę w meczu z mistrzami Premier League.