Juventus remisuje po raz czwarty z rzędu. Tym razem przeciwko Romie

2
Remisem 1:1 zakończyło się hitowe starcie Serie A, w którym AS Roma zmierzyła się z Juventusem FC. (zdjęcie: Fabrizio Romano, Twitter)

W głównym meczu weekendu w Serie A, Roma i Juventus nie były w stanie wyłonić zwycięzcy. Zespoły zremisowały 1:1.

Obydwa gole padły przed przerwą: Romelu Lukaku otworzył wynik w 15. minucie spotkania, następnie Gleison Bremer w 31. minucie wyrównał wynik.

Dla Juventusu to czwarty z rzędu remis. Wcześniej „Stara Dama” zremisowała z Torino, Cagliari i Milanem. W tej chwili zespół zajmuje trzecie miejsce w Serie A i traci pięć punktów do AC Milanu. Prowadzi Inter z 89. punktami.

CZYTAJ: Czy Milik zostanie w Juventusie?

Roma zajmuje piąte miejsce (60 punktów), co uprawnia ją także do zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów UEFA w przyszłym sezonie. „Żółto-Czerwoni” mają trzy punkty przewagi i cztery punkty straty do czwartej w tabeli Bolognii.

Roma vs Juventus 1:1
Gole: Lukaku 15 – Bremer 31

CZYTAJ: Stara Dama ma Anglika na swoim celowniku