Młody skład Liverpoolu zmiażdżył Southampton, są w ćwierćfinale Pucharu Anglii

3
Liverpool odkrył nową gwiazdę. Wspaniałe dwa gole 18-latka. (zdjęcie: Anfield Watch, x)

Liverpool wczorajszego wieczoru zmierzył się z Southampton na Anfield w 1/8 finału Pucharu Anglii.

Jürgen Klopp przed meczem stanął przed poważnymi problemami w składzie, ponieważ kilkunastu zawodników jest niedostępnych z powodu kontuzji. W rezultacie Liverpool wystawił eksperymentalny skład na mecz u siebie.

CZYTAJ: Rodak Salaha zdradza, gdzie lider Liverpoolu będzie kontynuował karierę

W pierwszej połowie obie drużyny walczyły o kontrolę, popisując się wyrównanym futbolem. Pod koniec pierwszych 45 minut, 18-letni Lewis Koumas wyprowadził The Reds na prowadzenie.

W drugiej połowie na boisku pojawił się 18-letni Jayden Danns. Młody napastnik wywarł znaczący wpływ, strzelając bramki w 73. i 88. minucie.

Podopieczni Jürgena Kloppa odnieśli pewne zwycięstwo i awansowali do ćwierćfinału Pucharu Anglii. Na tym etapie zmierzą się ze swoim odwiecznym rywalem, Manchesterem United. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na 16-17 marca.

CZYTAJ: Liverpool wytypował nowego kandydata na następcę Jürgena Kloppa