Trener Liverpoolu jest zachwycony swoim 31-letnim pomocnikiem

3
Jürgen Klopp rozpływa się nad tym zawodnikiem. (zdjęcie: xaarlah, X)

Menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp, podzielił się swoją opinią na temat doświadczonego środkowego pomocnika, Wataru Endo. Niemiecki trener wyraził pewność, że japoński zawodnik wkrótce podpisze z klubem nowy, długoterminowy kontrakt.

„Jestem prawie pewien, że Wataru Endo podpisze kolejny długoterminowy kontrakt w Liverpoolu. W paszporcie może mieć 31 lat, ale… to maszyna!” – powiedział Klopp w rozmowie z Sky Sports.

Endo niespodziewanie dołączył do Liverpoolu zeszłego lata ze Stuttgartu za 20 milionów euro. W obecnym sezonie, Wataru rozegrał dla The Reds 29 meczów, w których strzelił 3 gole i zanotował 1 asystę.

CZYTAJ: Wytrzymałość Stocha i porażka Kubackiego w skokach narciarskich w Pucharze Świata w Oberstdorfie

Obecny kontrakt Endo z klubem obowiązuje do lata 2027 roku.

Warto dodać, że wczoraj Liverpool pokonał Chelsea (1:0) w finale Pucharu Ligi Angielskiej. Decydującego gola zdobył Virgil van Dijk w ostatnich minutach dogrywki.

CZYTAJ: Liverpool i Chelsea zrezygnowali z pomocnika ze względu na jego wiek