Niemcy wygrali z Francją w spotkaniu towarzyskim

4
Zespół prowadzony tymczasowo przez Rudiego Vollera pokonał w meczu towarzyskim 2:1 reprezentację Francji; zdjęcie: FreeKick442: Twitter

Reprezentacja Niemiec pod wodzą tymczasowego selekcjonera Rudiego Voellera pokonała reprezentację Francji 2:1 w spotkaniu towarzyskim na Signal Iduna Park.

Reprezentacja Niemiec pod wodzą Hansiego Flicka w ostatnim czasie zanotowała cztery porażki (w tym 0:1 z Polską) i remis w meczach towarzyskich.

Zespół prowadzony tymczasowo przez Rudiego Vollera pokonał w meczu towarzyskim 2:1 reprezentację Francji. Przypomnijmy, że w niedzielę z funkcji selekcjonera reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów zwolniony został Hansi Flick.

Przeczytaj: Jude Bellingham kontynuuje fantastyczny początek sezonu, strzelając gola dla Anglii

Tymczasowym selekcjonerem naszych zachodnich sąsiadów został Rudi Voeller, który poprowadził kadrę narodową do triumfu we wtorkowym sparingu przeciwko Francji. Niemcy objęli prowadzenie już w 4. minucie za sprawą bramki Thomasa Muellera.

W 87. minucie na 2:0 podwyższył Leroy Sane, a w 89. minucie rzut karny wykorzystał Antoine Griezmann, który zmniejszył wymiar kary. Gospodarze EURO 2024 wyglądali dziś zdecydowanie lepiej niż w poprzednich starciach towarzyskich.

Warto zaznaczyć, że po stronie gości nie zobaczyliśmy dziś kapitana Trójkolorowych – Kyliana Mbappe

Przeczytaj: Juventus może zdecydować się na rozwiązanie kontraktu z Pogbą