Gol na wagę awansu do półfinału Pucharu Włoch

11
Juventus-Lazio; zdjęcie: Twitter/JuventusFC

Piłkarze Juventusu Turyn zameldowali się w półfinale Pucharu Włoch. W czwartek pokonali Lazio Rzym 1:0.

Pierwsza część spotkania nie była zbyt porywająca. Mimo tego, kibice doczekali się gola. Tuż przed przerwą po dośrodkowaniu Filipa Kosticia z prawej strony Bremer uprzedził bramkarza i skierował piłkę głową do siatki. Sędzia po analizie VAR uznał gola. W drugich 45 minutach obraz gry się nie zmienił. Gospodarze kontrolowali boiskowe wydarzenia, natomiast goście nie mieli pomysłu, jak zagrozić bramce strzeżonej przez Mattię Perina.

Przeczytaj jeszcze: AS Roma za burtą

W barwach Juventusu Turyn zabrakło Polaków. Wojciech Szczęsny spędził mecz na ławce rezerwowych, natomiast Arkadiusz Milik znalazł się poza kadrą z powodu kontuzji.