Linette zwyciężyła w pierwszej rundzie turnieju WTA Charleston

4
Pewny triumf Linette. Polka nie dała szans wyżej rozstawionej rywalce. (zdjęcie: SerenaVenusStan, Twitter)

Magda Linette zapewniła sobie zdecydowane zwycięstwo w pierwszej rundzie turnieju WTA Charleston, pokonując Petrę Martić w prostych setach 6:3, 6:4. Pomimo rywalizacji z wyższą rangą przeciwniczką, determinacja Linette okazała się widoczna, co doprowadziło ją do odniesienia sukcesu na kortach ziemnych.

Zwycięstwo następuje w kluczowym momencie dla Linette, która doświadczyła niepowodzeń w ostatnich turniejach. Jednak niezrażona wyzwaniami z przeszłości, Polka zaprezentowała w Charleston swój talent i odporność.

CZYTAJ: Ogromny sukces polskiej kolarki! Stanęła na podium

W meczu pełnym intensywnych wymian, Linette w kluczowym momencie przełamała serwis Martić i zapewniła sobie zwycięstwo w pierwszym secie 6:3. W drugim secie Polka nadal dominowała i zapewniła sobie zwycięstwo 6:4.

Magda Linette – Petra Martić 2-0 (6-3, 6-4)

Skupiając się na następnej rundzie, Linette przygotowuje się do starcia z Dayaną Yastremską w 1/8 finału, napędzana swoim niedawnym triumfem. Jej zwycięstwo nie tylko pokazało jej umiejętności, ale także przygotowało grunt pod ekscytującą podróż w turnieju WTA Charleston.

CZYTAJ: Zdeklasował rywali. Polak wygrał Rajd Safari!